Nasze nagrody

Perfekt Dom
Perfekt Dom
Diament miesięcznika FORBES 2011

Firma Perfekt-Dom Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. zwyciężyła w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2011”. Pozycję lidera w województwie kujawsko-pomorskim uzyskała w kategorii małych przedsiębiorstw, generujących obroty między 5 a 50 mln złotych. Sukces Perfekt-Domu ma jednak przede wszystkim wymiar ogólnopolski. Firma uplasowała się bowiem na 22. miejscu w rankingu krajowym, wśród ponad 1400 przedsiębiorstw sklasyfikowanych w tej kategorii. W imieniu zarządu dyplom i nagrodę odebrał prezes Zdzisław Brążkiewicz. Gala najlepszych przedsiębiorstw województwa kujawsko-pomorskiego odbyła się w środę, 2 marca, w toruńskim Hotelu Bulwar. Podczas uroczystości redaktor naczelny magazynu Forbes Kazimierz Krupa oraz wicewojewoda kujawsko-pomorski Zbigniew Ostrowski wręczyli przedstawicielom zwycięskich firm symboliczne diamenty oraz dyplomy, a także nagrody ufundowane przez partnerów projektu, m.in. pamiątkowe szpilki Apart. Na listę „Diamentów Forbesa” trafiły przedsiębiorstwa najszybciej zwiększające swoją wartość. Perfekt-Dom osiągnął dynamikę wzrostu na poziomie 137 procent. W tej samej kategorii, co Perfekt-Dom, w rankingu uwzględnione zostały jeszcze trzy brodnickie firmy: na 64. w regionie i 794. miejscu w Polsce - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., na 74. w regionie i 890. w Polsce - Hurtownia Mięsa i Wędlin Viola Olga Wiechowska, Wiesław Rudnik Spółka Jawna oraz na 91. w regionie i 1066. w Polsce Fabryka Mebli „Stolkar” Wojciech Wiśniewski. Na liście Forbesa klasyfikującej blisko 500 firm generujących obroty między 50 a 250 mln zł Brodnicę reprezentowały: SITS Sp. z o.o., która zajęła 5. miejsce w województwie i 142. w kraju oraz PHU „Perkoz” Sp. z o.o., która uplasowała się na 7. miejscu w regionie i 162. w kraju. Diamenty Forbesa to ranking sporządzany przez redakcję znanego na świecie amerykańskiego magazynu o tematyce biznesowej.

Perfekt Dom
HIT 2009 za wysoką jakość usług budowlanych

Wysoka jakość usług realizowanych przez Perfekt-Dom Sp. z o.o. została doceniona przez Kapitułę Konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionu w 2009 roku. Nagrodę otrzymaliśmy za budowę osiedla „Nowy Świat” przy ul. Świętokrzyskiej. Organizatorzy konkursu dostrzegli, że nasze projekty architektoniczne zostały doskonale wkomponowane w otoczenie, a wysoką jakością wykonania robót budowlanych spełniają najwyższe standardy. Na potwierdzenie tego warto dodać, że osiedle „Nowy Świat” wzbudziło zainteresowanie deweloperów z Torunia i Bydgoszczy, którzy przyjeżdżali specjalnie do Brodnicy, by je obejrzeć. Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to prestiżowy konkurs, którego celem jest promocja najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz przedsięwzięć ekologicznych i organizacyjnych. Konkurs służy też promocji walorów gospodarczych i ekologicznych regionu, jego powiatów i gmin. Organizowany jest w województwach: wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim. Organizatorami są: Agencja Promocyjna „Punkt S” oraz w województwie wielkopolskim: Starostowie Województwa Wielkopolskiego, w województwie lubuskim: Starostowie Województwa Lubuskiego, w woj. kujawsko-pomorskim: Starostowie Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a w woj. pomorskim: Pomorskie Stowarzyszenie Gmin Wiejskich i Starostowie Województwa Pomorskiego.

Perfekt Dom
Nagroda Burmistrza Brodnicy w dziedzinie gospodarki 2005

To prestiżowe wyróżnienie, przyznawane raz w roku brodniczanom przez Burmistrza Brodnicy za szczególne osiągnięcia na rzecz miasta, właściciele Perfekt-Domu - Zdzisław Brążkiewicz i Leszek Wałdowski, otrzymali w 2005 roku w dziedzinie gospodarki. Zarząd młodej wówczas i dynamicznie rozwijającej się firmy został doceniony przez władze Brodnicy za budowę nowych osiedli, które zarówno swoją atrakcyjną lokalizacją, jak i wyjątkowej urody architekturą wyróżniały się spośród istniejących w mieście obszarów z zabudową wielorodzinną. Nagroda Burmistrza Brodnicy zajmuje szczególne miejsce w kolekcji wyróżnień spółki Perfekt-Dom, w Brodnicy bowiem można zauważyć najwięcej twórczych efektów pracy firmy.

Kontakt

Masz więcej pytań?

Zapraszamy do naszego Biura sprzedaży lub napisz do nas za pomocą formularza obok lub drogą mailową.

Biuro sprzedaży

Pasaż przy Bocianiej Wieży, ul. Kościelna 7, 87-300 Brodnica

Kontakt

E-mail**:

Telefon**:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Rozwiń

Oświadczam, że zapoznałem się oraz akceptuję Politykę prywatności. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych... Rozwiń

* Pola wymagane
** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Perfekt Dom

Pasaż przy Bocianiej Wieży, ul. Kościelna 7
87-300 Brodnica
Telefon: 56 49 410 90;
E-mail: perfekt@perfekt-brodnica.pl
Polityka prywatności
COPYRIGHT 2022 © PERFEKT-DOM